RU

Найманець з РФ розповів про псковських десантників в АТО: відео видео

30.04.2015, 16:39
448f990a77597c9de70f22305c8e6482.jpg
Українські військовослужбовці затримали в районі н.п. Березове Донецької області озброєну групу бойовиків, які доставляли з Російської Федерації продовольство і військову амуніцію на передові позиції терористів.

Під час допиту один із затриманих - громадянин РФ, уродженець міста Орла - у боях за Георгіївку і Лутугине Луганської області брали участь на боці бойовиків військовослужбовці регулярних військ РФ - десантники Псковської дивізії.

Найманець з РФ розповів про псковських десантників в АТО: відео

"Нас було два взводи, змінювалися добу через добу, поки не взяли Георгіївку і Лутугине. Перший раз пробували росіяни взяти, у них не вийшло, ми потім поранених відправили. Псковські десантники, я їх бачив. Їх було близько 200 осіб, тому що розвідка Зорі повідомила, що там в Георгіївці мало українських сил, і тому людей 300 пішли на укладення Георгіївки. Там чоловік 100 чеченців йшли ліворуч, а Псковські десантники йшли спереду і праворуч від нас", - сказав він.

За словами затриманого, ні на формі, ні на техніці російських десантників із Пскова не було розпізнавальних знаків.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини