RU

Найєм: Маск швидко поїде до Лук'янівського СІЗО, якщо його призначать головою Укроборому видео

29.03.2021, 12:29
Мустафа Найем (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Якщо керівником нинішнього нереформованого Укроборонпрому призначать іменитого бізнесмена Ілона Маска, "то через місяць його посадять на 3-10 років". Так вважає заступник голови державного концерну Мустафа Найєм – фрагмент відео з цієї реплікою викладений в YouTubе об'єднання підприємств.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На думку чиновника, якщо голова SpaceX буде намагатися щось зробити з концерном або будь-яким підприємством звідти, щось виготовляти або робити якийсь технічний прорив, "його спершу звинуватять, що він перевищив свої повноваження, потім скажуть, що він шулер".

"А закінчиться це все це тим, що він дійсно отримає реальний термін у в'язниці і переїде до Лук'янівського СІЗО через дорогу від держконцерну", – заявив Найєм.

Читайте також: Укроборонпром створює центр кібербезпеки

ДОВІДКА. Команда ДП підготувала законопроєкт  №3822 про корпоратизацію підприємств держоборонки, який, за їхнім задумом, стане базою для трансформації концерну. Рада отримала його в липні 2020-го і після доопрацювань прийняла в першому читанні 29 січня 2021го. Реформа по №3822 проходить в три етапи протягом року. Спочатку ДК переоформлять в АТ, потім створять галузеві бізнес-об'єднання, а на фінальному етапі закріплять поділ концерну на два холдинги – суто оборонної сфери і аерокосмічної.

За законопроєктом, всі кошти від реалізації надлишкового та непрофільного майна держпідприємств оборонки будуть спрямовані на потреби цих підприємств і не будуть виведені з галузі.

Раніше вийшов розбір від  LIGA.net: "Золотий Меридіан Укроборонпрому: Вадим Гриб проти Мустафи Найєма. У грі НАБУ і СБУ".

Тим часом у Маска на сьогодні запланований випробувальний політ нового зразка величезного космічного корабля Starship. Дивіться трансляцію.

Читайте колонку: Така солодка корупція. Всі тільки говорять про зміни в оборонпромі. Але віз і нині там

Комментарі

Останні новини