RU

Нашi Грошi: Тодуров отримує мільйони на безкоштовних операціях видео

12.02.2019, 13:55
Інститут серця (фото: heart.kiev.ua)

Київський Інститут серця за останні три роки отримав 800 млн гривень, а його директор Борис Тодуров зміг побудувати в передмісті столиці особняк за $1,5 млн. Про це йдеться в сюжеті програми Наші Гроші проекту bihus.info.

Журналісти з'ясували, що основний прибуток інститут нібито отримував за рахунок проведення "дорогих операцій", які за законом повинні бути безкоштовними.

В основному, розповіли розслідувачам пацієнти, коли комусь із рідних терміново потрібна операція, "немає часу вивчати ціни в різних медустановах". Тому багато хто погоджується заплатити Інституту серця 100 000 грн, в той час як ту ж операцію в Інституті ім. Амосова проводять безкоштовно.

Також, за словами розслідувачів, інститут закуповує препарати у посередників за завищеними цінами: цефопектам, наприклад, спочатку коштує не дорожче 65 грн, проте у Тодурова його вирішили закупити по 108 грн. Саму ж угоду оформили нібито з компанією-посередником "Галафарм".

Окремо в сюжеті підкреслюють, що відсторонена від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я  Уляна Супрун неодноразово критикувала діяльність Тодурова, в зв'язку з чим у неї з директором Інституту серця "регулярно виникали конфлікти".

Читайте також: У Києві тестують систему лікування раку на четвертій стадії

Комментарі

Останні новини