Новинський заявив, що підтримує Харона і що єпископ ніякого закону не порушив

Сьогодні вночі депутати від Опозиційного блоку Юрій Мірошниченко і Вадим Новинський приїхали в аеропорт Бориспіль, щоб перешкодити депортувати єпископа колишньої УПЦ МП Гедеона Харона (Юрія Харона), повідомляє телеканал ATR.

Єпископ викликав нардепів до себе на допомогу після того, як Держприкордонслужба не пропустила його на територію країни, заявивши, що у нього є громадянство кількох країн, і він є "адептом російського світу".

"У мене як у народного депутата виникає право вважати, що права людини порушені. Я не знаю всіх обставин справи. Я намагався потрапити на територію цього залу, щоб поспілкуватися з людиною (з Хароном - ред.) і прикордонниками. На жаль, мені не вдалося", - розповів Мірошниченко.

Новинський заявив, що підтримує священика, який, на думку нардепа, не порушив жодного закону.

Як повідомлялося раніше, єпископ вилетів зворотним рейсом до Франкфурта. Як висловився прес-аташе священика УПЦ МП, "владику вели до літака збройні автоматники, як злочинця!". У Держприкордонслужбі пізніше уточнили, що Харон вилетів з України "самостійно, без примусу, в доброму здоров'ї й настрої"

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне