RU

Нардепи побилися на дільниці у Донецькій області видео

01.11.2010, 15:00
1c74aa298587ee44286f53e62f7a93e0.jpg

Народний депутат з фракції НУНС Юрій Гримчак і народний депутат із фракції Партії регіонів Олександр Касянюк влаштували колотнечу на одній із виборчих дільниць у місті Ясиновата у Донецькій області.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Ю.Гримчак зазначив, що на дільниці N28007 у місті Ясиновата він виявив ряд порушень виборчого процесу. "На підвіконнях у приміщенні були знайдені зіпсовані бюлетені, до того ж серед них були непогашені і начебто як повторно видані, з розписами виборців і членів комісій", - заявив він.

"Ми повідомили про те, що відбувається, голові комісії. Начебто наші зауваження були враховані і бюлетені погасили. Але та кількість інших порушень, які ми також зафіксували, давали підстави вважати, що на цій виборчій дільниці при підрахунку голосів можлива фальсифікація", - зазначив політик.

Ю.Гримчак також додав, що "виборча дільниця N28007 - це одна з найбільших виборчих дільниць в Ясиноватій, до нього прикріплені близько 1900 виборців при загальному населенні міста 25 тис. виборців".

Нардеп після таких фактів, за його словами, був присутній на дільниці при підрахунку голосів. "З дозволу голови комісії я перебував у приміщенні, де засідала комісія. За тим, що відбувається стежили спостерігачі. Робота йшла нормально, і ніяких проблем з моєю присутністю начебто не було. Однак близько 23:45 чомусь двері у приміщення виявилися відкритими. У приміщення увійшли депутат від Партії регіонів Олександр Касянюк і супроводжуючі його особи, разом із начальником міліції міста Ясиновате. Крім того, група міліціонерів розташувалася в коридорі", - розповів політик.

Ю.Гримчак зазначив, що регіонал "і супроводжуючі його особи пояснили йому ніби його незаконне перебування на території виборчій дільниці, посилаючись на закон про вибори". "До того ж депутат Касянюк спробував застосувати до мене фізичну силу, йому стали допомагати помічники. Довелося трохи помахати кулаками, внаслідок чого ми весело посунулися до дверей і покинули виборчу дільницю", - продовжив Ю. Гримчак і зазначив, що нардеп-"регіонал" і супроводжуючі його особи.

За словами політика, цей інцидент став причиною того, що члени виборчої комісії "за перешкоду виборчому процесу закрилися зсередини для подальшого підрахунку голосів".

Щодо дій представників правоохоронних органів, то Ю.Гримчак заявив: "Міліція старалася рознімати бійку, старалася все згладити, але, я думаю, без неї ніхто б в приміщення комісії не увійшов".


Комментарі

Останні новини