RU

Напад на ратушу: Садовий поскаржився Авакову на Нацкорпус видео

29.05.2019, 17:13
Скріншот з відео

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що поінформував главу МВС Арсена Авакова про сьогоднішній напад на міську ратушу, а також заявив, що якщо поліція не відреагує, то захищати місто від "бандитів" будуть "добровольці". Про це Садовий написав в Facebook.

"Якщо бандитів не зупиняти, вони нахабніють", - написав мер.

Він повідомив, що звертався до керівника поліції Львівської області Валерія Середи після нападу на співробітників мерії.

"Я попереджав головного поліцейського області, що за анонсованими пікетами Ратуші стоїть банальний криміналітет і місцеві бариги, які хочуть грабувати місто", - написав Садовий.

Він стверджує, що з боку Середи не було ніякої реакції.

"Сьогодні в Києві спілкувався з керівником МВС Арсеном Аваковим і керівництвом поліції. Вони обізнані, що відбувається в місті. Очікую конкретних дій", - зазначив мер Львова.

"Якщо і після цього реакції не буде, зроблю висновок, що поліції в області немає, і справа захисту міста від бандитів - це виключно наша внутрішня справа. Ми впораємося, як зробили це в 2014, коли Львів після "ночі гніву" протягом двох тижнів обороняли виключно добровольці", - підсумував Садовий.

Також він опублікував відео нападу, зняте всередині будівлі.

Сьогодні представники ряду націоналістичних організацій, в числі яких Національний корпус і Сокіл, виламали двері в міську ратушу Львова і увірвалися всередину.

У львівському Нацкорпусі сказали, що прийшли в ратушу, щоб передати Садовому "вимоги" і список питань.

Комментарі

Останні новини