RU

Наказу скасовувати референдум не було-луганський псевдогубернатор видео

08.05.2014, 13:16
Валерій Болотов
Питання перенесення референдуму в Луганській області з 11 травня на пізніший термін буде обговорюватися з народом, заявив 7 травня самопроголошений губернатор Луганщини Валерій Болотов, коментуючи відповідний заклик  президента РФ Володимира Путіна.

"Думаю, буде правильним, якщо ми запитаємо у народу... У нас буде збиратися народна рада, і мені доведуть це рішення - перенести референдум або залишити на 11-е число", - зазначив Болотов.

Водночас "народний губернатор" визнав, що в разі зміщення дати референдуму у сепаратистів з'явилася б можливість "набагато краще до нього підготуватися - політично, економічно та юридично".

Відповідаючи на запитання журналіста, чи має сенс поквапитися з проведенням референдуму у зв'язку з активізацією сил АТО навколо Луганської області, Болотов сказав: "Ви не забувайте, що ми теж весь цей час готуємося, і якщо у нас буде трохи більше часу, ми теж підсилимося і зміцнимося. Тому як 11-го, так і якщо буде перенесено, це в будь-якому випадку зіграє нам на користь".

Референдуми оголошені, і іншого поки наказу, вказівки не було. Вся підготовка до референдуму продовжується і ні на хвилину не зупинялася", - додав самопроголошений губернатор Луганської області, тим самим мимоволі підтвердив факт контролювання сепаратистів певними політичними силами.

Раніше Болотов і нардеп Олег Царьов заявили про скасування президентських виборів 25 травня в Луганській області.

Як повідомлялося, глава РНБО  Андрій Парубій назвав "блефом" заяву Путіна про перенесення референдуму і підкреслив, що українські силовики продовжать АТО незалежно від рішення сепаратистів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини