RU

НАБУ опублікувало відео про зв'язки суддів ОАСК і членів Вищої ради правосуддя видео

01.09.2020, 11:21
Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

Глава Окружного адміністративного суду Києва має безпрецедентний вплив на окремих членів Вищої ради правосуддя. Про це заявила прес-служба Національного антикорупційного бюро та опублікувала записи переговорів суддів ОАС і членів ВРП.

Сьогодні ВРП у закритому режимі розглядає відсторонення глави ОАСК Павла Вовка, його заступника та п'яти суддів ОАСК від виконання обов'язків. Клопотання про це подала генеральний прокурор Ірина Венедіктова через те, що ці судді притягаються до кримінальної відповідальності.

"Зібрані під час негласних слідчих дій матеріали свідчать про те, що глава ОАСК має безпрецедентний вплив на окремих членів ВРП. Отже, виникають обгрунтовані сумніви про об'єктивність і неупередженість таких членів, тому їм був заявлений відвід", - заявляють у НАБУ.

У відео НАБУ стверджується, що Вовк міг організувати подачу штучних скарг до ВРП не тільки на непідконтрольних йому суддів ОАСК, а й на суддів всіх інстанцій, які виносили незручні йому рішення, включаючи суддів Верховного суду.

У той же час, стверджують у НАБУ, лояльні до Вовка судді могли уникати відповідальності у ВРП.

Читайте також: У Раді не хочуть ліквідувати скандальний ОАСК - не знають, ким замінити суддів

Комментарі

Останні новини