RU

На яких авто їздять прокурори ГПУ і скільки заробляють: відео видео

13.11.2015, 17:52
3ee9cde68dc4f595556e0df90769985d.jpg
Журналісти вирішили з'ясувати, на яких автомобілях пересуваються співробітники Головного слідчого управління Генеральної прокуратури і скільки вони заробляють.

"Ми вирішили поцікавитися автопарком ще одного центрального органу влади, який має боротися з корупцією - це Генеральна прокуратура. Фактично біля кожного офісу силовиків у столиці припарковано багато приводів для антикорупційних розслідувань", - йдеться в сюжеті програми
Схеми.

На яких авто їздять прокурори ГПУ і скільки заробляють: відео
Автори протягом декількох днів поспіль знімали людей, що приїжджають в ГПУ, і їхні автомобілі.

"Одним з перших приїжджає Lexus вартістю від $40 тисяч. Водій не паркується біля будівлі слідчого управління, а заїжджає у двір. І вже з двору йде пішки до слідчого управління. А ось після робочого дня чоловік забирає авто з двору. Кілька днів поспіль чоловік ставить автомобіль в тому ж дворі, на тому ж місці, спілкується з іншими працівниками управління", - йдеться в програмі.

На яких авто їздять прокурори ГПУ і скільки заробляють: відео
Сам чоловік у розмові з журналістом заперечував, що працює в ГПУ. Інші співробітники на розкішних автомобілях також або відмовлялися визнавати, що є прокурорами, або стверджували, що не мають автомобілів. При цьому в декларації вказано дохід у розмірі близько 10 тисяч гривень на місяць.

"В цілому людей, які щодня їздять до Головного слідчого управління на розкішних автомобілях, можна поділити на дві категорії: ті, що заперечують роботу в ГПУ і ті, що заперечують наявність дорогих машин", - констатують журналісти.

Читайте також: Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників: відео

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини