RU

На в'їздах до Києва утворилися затори видео

19.02.2014, 14:54
fbaa36c51d6c1101b8860d07d77a67cc.jpg
ДАІ підігнала вантажівки з піском і перегородила головні траси, які ведуть до столиці з Дніпропетровська, Одеси, Броварів, Борисполя і Варшавську трасу.

У двох місцях перекрито Бориспільську трасу, з 4-х смуг вільна лише одна. Так само лише по одній з 4-х смуг пускають до Києва з Броварів. Броварський КПП можна об'їхати через сусідні села. Варшавська траса на виїзді з Гостомеля у бік Києва засипана піском.

Перегороджена вантажівками Житомирська траса. Легковика пускають по узбіччі. Частково перекрита Одеська траса. На виїзді з Обухова стоять три БТРи, а також машини з піском і камінням.

ДАІ пропускає тільки легкові машини і маршрутки після ретельної перевірки. Вільний в'їзд в Київ тільки з боку Вишгорода.

Нагадаємо, вчора ДАІ почала перекривати вулиці в центрі Києва і пропускала лише з пропискою в цьому районі. Свої дії правоохоронці пояснювали антитерористичним наказом.

Відео: ТСН

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини