RU

На сайтах сепаратистів з'явився список імен бійців АТО: відео видео

10.10.2014, 12:06
Фото: скріншот
В інтернет потрапив список особового складу української 80-ї аеромобільної бригади. Перелік з понад 500 десантників був оприлюднений на проросійських сайтах під заголовком "Вони вбивали Донбас", повідомляє ТСН.

У документі, дата публікації якого вказана як 5 вересня, докладно описано, хто з військових знаходиться в зоні АТО, хто у відпустці, а хто - у лікарні.

Військовослужбовець цієї бригади Денис Католик повернувся із зони АТО кілька днів тому. Про те, що його прізвище і військове звання разом з даними товаришів по службі потрапило на проросійські сайти, дізнався ще на сході. За його словами, факт витоку конфіденційної інформації десантників особливо не збентежив, на відміну від членів їх сімей.

Яким чином секретні відомості виявилася в інтернеті, у військовій частині, де служать майже всі згадані в списку, коментувати відмовилися і порадили звернутися в Службу безпеки України.

В СБУ звернувся і мер Чернівців Олексій Каспрук - на прохання родичів військовослужбовців він направив лист голові відомства Валентину Наливайченку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини