RU

На парковці Корчак знайшли нове незадеклароване авто - ЗМІ видео

16.05.2017, 12:29
Скріншот з відеозапису
Журналісти програми Наші гроші виявили, що на паркомісці глави Нацагенства з питань запобігання корупції Наталії Корчак знаходиться новий автомобіль Skoda Octavia свекрухи, яка живе окремо, а також зафіксували факт використання керівником відомства і її чоловіком цього авто. Відео розслідування опубліковано на сайті BIHUS.info.

Як повідомляють журналісти, в 2016 році Корчак, яка не має автомобіля, придбала паркомісце в столичній новобудові бізнес-класу, а її свекруха Надія Тімер-Булатова, у якої немає прав на керування автотранспортом, купила нову Skoda.

Глава НАЗК визнала, що машину свекрусі купували "спільними зусиллями". Її чоловік Юрій Тімер-Булатов також підтвердив, що Корчак "дала матері якісь гроші".

"Однак ні витрат на цей автомобіль, ні самої Skoda Octavia немає в декларації голови НАЗК за 2016 рік", - відзначили розслідувачі.

Читайте також: НАЗК не провів жодної повної перевірки електронних декларацій

Чоловік Корчак пояснив це тим, що автомобілем "ніхто не користувався в минулому році". Свекруха голови НАЗК наполягає, що саме вона - власник нового автомобіля. За її словами, зараз за кермом Skoda Octavia їздить її син.

"Але коли журналісти зафіксували Юрія Тімер-Булатова біля нової машини на паркомісці Корчак, той запевнив, що на ній не їздить, а просто прийшов забрати з неї свої документи", - повідомили в програмі.

На парковці Корчак знайшли нове незадеклароване авто - ЗМІ
  Також журналісти встановили, що Корчак регулярно користується автомобілем Volkswagen Bora, який водить співробітник НАЗК Андрій Некрутенко (машина оформлена на його батька). Останній оформлений провідним інспектором відділу ресурсного забезпечення адміндепартамента НАЗК і заробляє в середньому 9 тисяч гривень на місяць і відповідає за забезпечення Агентства всім необхідним для роботи.

"Однак, судячи з регулярності перевезень Корчак, зафіксованих журналістами, він виконує функції водія. Корчак пояснила, що штатним розписом НАЗК водій не передбачений і змінити його не представляється можливим", - відзначили розслідувачі.

На думку юристів Центру протидії корупції, оскільки ця машина приватна, а не службова, голова НАЗК повинна декларувати користування нею, резюмували автори програми.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Комментарі

Останні новини