Луценко звинуватив адвоката Новинського в тому, що той переслідував Драбинка, коли працював в МВС. Новинський відповів, що тоді МВС очолював Луценко

На засіданні Регламентного комітету Ради генпрокурор Юрій Луценко вступив в словесну перепалку з нардепом від Опозиційного блоку Вадимом Новинським щодо його адвоката Олега Татарова. Засідання транслював канал 112 Україна.

Луценко заявив, що Татаров не може захищати на комітеті Новинського, тому що раніше він очолював одне з управлінь МВС "і власне займався переслідуванням пана Драбинка (Олександр Драбинко, помічник покійного митрополита  Володимира, - ред.)".

Новинський на це заявив, що Татаров був одним з керівників в МВС, коли міністерство очолював сам Луценко.
"Це було голослівне звинувачення, я хочу сказати, що Татаров Олег працював одним з керівників міністерства внутрішніх справ, коли міністром був Юрій Луценко", - сказав Новинський.

Луценко заперечив, що такого ніколи не було. "Не ніколи, а коли", - сказав депутат. "Якщо хочете про коли поговорити, то я з вами поговорю, тільки не в цьому місці, добре?" - відповів глава ГПУ.

При цьому Луценко зазначив, що у нього було п'ятеро заступників, і всіх їх він знає по імені та по батькові.

"Я сказав не заступник керівника, а керівник, один з керівників ваших підрозділів, що входить до Міністерства внутрішніх справ... Я ніколи не брешу", - сказав на це Новинський.

3 листопада 2016 року повідомлялося, що Генпрокуратура звернулася до Верховної Ради із запитом залучити Новинського до кримінальної відповідальності у справі про викрадення митрополита УПЦ МП Олександра Драбинка.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, за статтями 27 і 146 і 365 КК Новинському теоретично загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В.о. голови регламентного комітету Павло Пинзеник заявив, що регламентний комітет Ради призупинив термін розгляду подання ГПУ про зняття недоторканності з нардепа і зажадав додаткові матеріали по Новинському

30 листопада в ГПУ  повідомилили, що передали додаткові матеріали в комітет.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне