RU

Муженко, судді, інші чиновники привласнили службове житло: відео видео

05.02.2019, 13:08
Скріншот з відеозапису

Топ-чиновники масово приватизують службові квартири в дорогих київських ЖК: серед таких - начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, суддя-племінник нардепа Сергія Ківалова Сергій Могил і багато інших. Сюжет-розслідування опубліковано в мережі на сайті Вihus.info.

Журналісти підрахували, що в Києві за останні чотири роки було на обліку близько 2500 службових квартир. Частина з них за цей час перейшла в приватну власність, в тому числі елітні апартаменти в найдорожчих столичних комплексах, а деякі і зовсім перепродали після приватизації.

Суддя Конституційного суду Олександр Касмінін в 2013 році отримав в користування службову квартиру в одному з найдорожчих ЖК "Панорама на Печерську", а в травні 2014-го приватизував її. Зараз вартість цих апартаментів - близько 5 млн грн.

Дивіться також: У кого з нардепів і скільки нерухомості за кордоном: інфографіка

У цьому ж житловому комплексі службові квартири спочатку отримали, а потім приватизували Муженко і екс-суддя Тамара Грищенко.

НГШ отримав житло в 2013 році, а в травні 2015-го його приватизувала дружина Муженка Наталя. Грищенко приватизувала службову квартиру навіть через два роки після відставки з посади судді.

Також приватизував службову квартиру в дорогому ЖК на бульварі Дружби народів і екс-суддя Вищого госпсуду Сергій Могил, який зараз намагається через конкурс потрапити до Верховного суду. Приватизовану квартиру його сім'я вже продала і придбала великі апартаменти на бульварі Лесі Українки.

У ЖК на тому ж бульварі службове житло приватизували екс-колеги Могила по суду - Галина Прокопанич і Михайло Запорощенко. Перша не користується ним, проживаючи в Гореничах під Києвом, другий також не живе в приватизованій квартирі, яка записана на його сина. Сам він був деякий час в Москві, потім в окупованому Криму, хоча звільнили з посади його лише в 2017-му.

Заступник голови слідчого управління поліції Києва Едуард Соловйов приватизував квартиру в ЖК "Кришталеві джерела" поруч з парком "Феофанія".

Дивіться також: Чиновники купують Tesla і Jaguar "за ціною" Жигулів: інфографіка

Комментарі

Останні новини