Як повідомляє МОЗ, екс-ректор Катерина Амосова та її прихильники намагаються потрапити в адміністративний корпус медуніверситету

До адміністративної будівлі Національного медичного університету ім. Богомольця прийшли десятки людей, які штурмують вхід в приміщення.

"Це спроба екс-ректора Катерини Амосової та її прихильників потрапити в університет", - пише Міністерство охорони здоров'я у себе в Facebook.

У відомстві підкреслюють, що така спроба вторгнення є протизаконною, і уточнюють: Амосову ознайомили з наказом про звільнення ще 10 січня. Ніяких повноважень зараз у неї немає.

11 січня повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я втретє звільнило Амосову з посади ректора НМУ. Вона, зокрема, звільнена через порушення у фінансово-господарській діяльності університету і відсутність на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня, що фактично блокувало роботу університету.

22 грудня Окружний адміністративний суд Києва ухвалив постанову, згідно з яким призупинив наказ Міністерства охорони здоров'я України про звільнення Катерини Амосової і заборонив будь-кому, крім Амосової, обіймати посаду ректора.

Восени минулого року МОЗ повідомив, що з медуніверситету пропали 30 ключових документів, що зробило неможливим функціонування вузу.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне