RU

Мосійчука освистали на суді по Супрун: відео видео

11.02.2019, 16:52
Фото: LIGA.net

В Окружному адміністративному суді Києва сьогодні розглядають клопотання про скасування заборони Уляні Супрун  виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

За повідомленням кореспондента  Нового времени, засідання суду відкрите, проте зал настільки маленький, що багато хто не зміг в нього потрапити.

На суді присутні депутати, а також міністр юстиції Павло Петренко і міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Кореспондент видання зазначає, що коли в зал суду прибула Супрун, її зустріли оплесками. Депутата ж від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, який подав позов проти глави МОЗ, зустріли криками "Ганьба!".

Минулого тижня Окружний адмінсуд Києва за позовом Мосійчука заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

Однією з причин такого рішення стало те, що Супрун, за даними позивача, до сих пір знаходиться в іноземному громадянстві, хоча в 2015 році отримала громадянство України.

Президент України  Петро Порошенко заявив про повну підтримку Супрун в її діяльності на посту в.о. міністра охорони здоров'я, а міністр юстиції Павло Петренко пообіцяв оперативно оскаржити зазначене рішення суду.

Комментарі

Останні новини