RU

Момент захоплення грейдера на Банковій: відео видео

05.12.2013, 16:56
b5f4b6126a52071933f789539521318f.jpg

Міністерство внутрішніх справ сьогодні спростувало інформацію про те, що накази водієві грейдера на вулиці Банковій 1 грудня віддавав полковник міліції, заступник командира полку міліції особливого призначення "Беркут" Сергій Кусюк. "У цей час командир столичного "Беркута" знаходився на службі у форменому одязі поруч зі своїми підлеглими. На сьогодні встановлено особи, які дійсно керували цим транспортним засобом. Відзначимо, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження та вживаються заходи щодо встановлення місця знаходження цих правопорушників і їх затримання", - зазначили в МВС

Момент захоплення грейдера на Банковій: відео

Момент захоплення грейдера (фото - ЛІГАБізнесІнформ)

1 грудня на вулиці Банковій під час мітингу біля будівлі Адміністрації президента з'явився грейдер китайського виробництва. Відомо, що грейдер опинився на розі Інститутської та Банкової близько години дня в неділю і нібито належав комунальникам, які встановлювали на площі Незалежності новорічну ялинку.

Через деякий час грейдер захопили невідомі, і направили його на кордон солдатів внутрішніх військ, що перегородили Банкову. За інформацією очевидців, техніку захопили провокатори, які таким чином провокували на конфлікт бійців "Беркута", що стояли за спинами строковиків. Відзначимо, що грейдер завели в лічені секунди і управляли ним упевнено, враховуючи кількість людей навколо.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини