Тепер корпуси для машин виробляються на заводі ім. Малишева і ХКБМ ім. Морозова

Завод ім. Малишева і ХКБМ ім. Морозова завершили випробування і готові перейти до серійного виробництва БТР-4 для ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Завод ім. Малишева вже успішно завершив повний цикл випробувань першого зразка БТР-4, виготовленого на підприємстві, і був кваліфікований як виробник цих машин. Аналогічну процедуру кваліфікації за результатами випробувань уже завершує і ХКБМ ім. Морозова.

Як відзначають в Укроборонпромі, БТР-4 з перших днів війни успішно використовується ЗСУ і неодноразово доводив свою високу ефективність на полы бою. Рівень захисту, який забезпечує ця машина - один з найбільших серед бронетранспортерів і БМП, що стоять на озброєнні української армії.

На машині встановлено бойовий модуль БМ-7 Парус з 30-мм автоматичною гарматою, високоточним протитанковим комплексом Бар'єр, автоматичним гранатометом і кулеметом. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу вдається досягти високої точності вогню, в тому числі, і знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км.

За маневреність БТР-4 відповідає потужний німецький двигун Deutz і американська автоматична трансмісія Allison, яка дозволяє розігнати майже 22-тонну машину до 110 км/год.

21 лютого в Генштабі повідомили про завершення випробувань зенітних ракетних комплексів Куб і Тор.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне