RU

Мер Миколаєва втік через балкон від київських поліцейських - ЗМІ видео

14.06.2017, 16:50
Фото: Никвести

Глава миколаївської міської ради Олександр Сенкевич імовірно втік зі свого кабінету через балкон, щоб уникнути зустрічі з працівниками Нацполіції, які приїхали з Києва для вручення йому підозри в корупційному порушенні. Про це повідомляє видання Никвести з посиланням на джерело в міськвиконкомі.


Зі столиці прибули представники Нацполіції для вручення протоколу про адміністративне порушення у зв'язку з корупцією. Як уточнює видання МойГород, раніше Сенкевич проголосував за призначення своєї зарплати і не попередив про так званий конфлікт інтересів, що правоохоронцями розцінюється як адміністративне корупційне порушення.

Спочатку мер замкнувся в своєму кабінеті і секретар відповідала всім, що "у нього графік" і він прийме правоохоронців о 16:00. Однак, як пише сайт НикВести, Сенкевич через балкон свого кабінету перебрався в сусідній, де розташовується Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій, через який і залишив приміщення.

Видання зазначає, що біля будівлі знаходився автомобіль охорони голови облдержадміністрації Олексія Савченка, який ймовірно допоміг мерові сховатися від поліції і журналістів, так як о 13:00 Сенкевич перебував уже в кабінеті губернатора. Журналіст видання  Podrobnosti.mk повідомив, що біля приймальної Савченка міського голову очікує співробітник Нацполіції. Охорона голови ОДА стверджує, що мера в кабінеті немає, але поліцейські, які охороняють будівлю облдержадміністрації, наполягають, що бачили, як Сенкевич піднімався нагору.

Примітно, що ЗМІ повідомляють про відключення камери відеоспостереження на час, коли імовірно Сенкевич покинув будівлю.

Також стало відомо, що на запланований захід в міськвиконкомі з керівниками вузів замість Сенкевича прийшов його заступник Євген Шевченко і формат був змінений на закрите засідання. Заступник не вніс ясність в ситуацію, а лише продемонстрував журналістам, що мера всередині немає.

Депутат міської ради і однопартієць мера Світлана Таранова відмовилася коментувати ситуацію з візитом поліції для вручення протоколу про підозру главі міста, аргументуючи це тим, що Сенкевича "з ранку не бачила" і про корупційне порушення дізналася від журналістів.

Позаштатний радник мера і глава антикорупційного департаменту Андрій Єрмолаєв повідомив LIGA.net, що "о 16:00 він (Сенкевич, - ред.) дасть невеликий брифінг для преси і зустрінеться з поліцією". "Він на зустрічах ось прямо зараз повертається в міськвиконком. Поліції відразу він призначив на 16:00", - сказав Єрмолаєв.

На питання, чому замість нього на зустріч з керівниками вузів прийшов заступник мера, відповів, що "мер був у відрядженні майже два тижні і сьогодні перший день як він приїхав, напевно купа невідкладних справ накопичилася".

Редакція LIGA.net звернулася за коментарем до самого Сенкевича, але він протягом години не відповів.

Читайте також: Бійка в Миколаївській облраді: Затриманий боксер, який побив депутата

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі

Останні новини