RU

Мер Донецька покинув місто після погроз розправою від ДНР видео

14.07.2014, 16:11
Олександр Лук'янченко. Фото - скріншот
Мер Донецька Олександр Лук'янченко покинув місто після того, як терористи ДНР погрожували йому фізичним усуненням. Про це сам міський голова повідомив у відеозверненні до донеччан від 14 липня.

"Три дні тому мені, як міському голові, висунули ультиматум. Від мене зажадали займатися не забезпеченням життя городян, а забезпеченням військових потреб ДНР, в тому числі на шкоду жителів. Весь цей час я намагався налагодити діалог для мирного вирішення конфлікту. Однак мені прямо заявили - мирні ініціативи не цікавлять військових ДНР", - заявив Лук'янченко.

"Я не приймаю висунутий мені ультиматум. Минулого тижня я двічі зустрівся з президентом України. Обговорити цілий ряд найважливіших питань для життєзабезпечення міста. І залишаюся прихильником мирних переговорів, бо розумію, що означає війна для мільйонного міста. На жаль, моя позиція не дозволяє мені знаходиться в Донецьку, так як мені прямо заявили, що в цьому випадку можливе моє фізичне усунення", - сказав мер Донецька.

За словами Лук'янченка, зараз він знаходиться в Києві, де має намір "відстоювати інтереси рідного міста до зміни ситуації".

"При першій же можливості, я ту ж годину повернуся на територію Донецька. Я сподіваюся, що на час моєї відсутності військові сили ДНР залишать можливість міським службам підтримувати життєзабезпечення міста. Я був і залишаюся на постійному зв'язку з усіма підрозділами міського господарства. І сподіваюся, що ми зможемо забезпечити їх роботу", - додав Лук'янченко.

Раніше повідомлялося, що станом на 14 липня обстановка в Донецьку залишається стабільно напруженою.

У п'ятницю, 11 липня, Олександр Лук'янченко зустрівсяся з президентом України Петром Порошенком для обговорення ситуації в Донецьку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини