RU

"Медведєв в паніці кричить": переговори окупантів на Чорному морі видео

26.11.2018, 16:36
986E93DA-6E10-41C8-A40B-5A52F4DF66DB_cx6_cy13_cw77_w1597_n_r1_s

Генштаб виклав в свій YouTube-канал аудіозапис переговорів російських військових, які брали участь в обстрілі і захопленні українських кораблів у Керченській протоці.

Запис підтверджує, що команду йти на таран буксира "Яни Капу" (як сказано в аудиоперехваті - *ашить их так, тараном, короче, чтобы нах*й повредить все", - ред.) віддало керівництво прикордонної служби ФСБ РФ.

Після цього наказу російський військовий корабель "Дон" двічі "навалився" на український буксир - о 07:35 і 07:44. Через високу маневреність МБАКів їх не протаранили.

При цьому під час чергового агресивного маневру "Дон" зачепив російський корабель "Смарагд". "Ты не видел, какие у нас повреждения. П**дец!" - йдеться в аудіоперехопленні.

Крім того, військові РФ на записи обговорюють, що їх спецоперація проходить під кураторством Дмитра Медведєва.

"Медведев уже в такой панике орет... Такое ощущение, что там уже президент контролирует всю эту х*йню", - стверджує один з окупантів.

Вдень 25 листопада 2018 року на південь від Кримського моста корабель ВМС РФ протаранив український буксир "Яни Капу", який з малими бронекатерами "Бердянськ" і "Нікополь" прямував з Одеси до Маріуполя. Окупанти не пропустили групу ВМС в Азовське море, а ввечері, коли та лягла на зворотний курс, атакували вогнем на поразку на виході з Керченської протоки приблизно в 25 км від узбережжя Криму. Поранено шестеро моряків, катери втратили хід, їх разом з буксиром поставили на прикол в Керчі.

Командування ВМС заздалегідь повідомляло про рейд групи в Маріуполь. РФ стверджує, що повідомлень не було, і напад пояснюють "захистом держкордону".

Комментарі

Останні новини