Мати полоненого росіянина Агєєва звернулася до Порошенка: відео видео

12.07.2017, 16:12
Скріншот з відеозапису
Мати полоненого під Луганськом російського бойовика Віктора Агєєва звернулася до президента  Петра Порошенка з проханням "помилувати" її сина. Відповідне відео опубліковано в Youtube-каналі російській Новой газети.

У своєму відеозверненні Агєєва зазначила, що не розуміє, як її син потрапив в Україну.

"Мене запитують, як же могло так статися, що сталося непоправне з ним, як він потрапив туди... Але я можу сказати одне: в родині обговорювалася служба за контрактом. Я сама в невіданні і до сих пір не можу зрозуміти, як сталося, що моя дитина, і хто так на нього вплинулв що він опинився в тих місцях", - сказала жінка.

Агєєва заявила, що "сподівається на милосердя" Порошенка. За її словами, якщо президент "помилує" російського військовослужбовця, який воював проти України, то "це буде для нього великий життєвий урок".

Також росіянка говорить про можливість обміну і просить Порошенка дозволу на побачення з Агєєвим.

Читайте також: Російські своїх кидають: Міноборони РФ знову відмовився від Агєєва

28 червня 2017 року ЗМІ повідомили, що в АТО ліквідована ДРГ окупантів: в полон потрапив росіянин Віктор Агєєв, контрактник з Алтайського краю. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що він в травні 2016 року звільнився в запас і службу за контрактом не проходив. У той же час, мати Агєєва повідомила, що її син у травні цього року надіслав їй фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора. Сам Агєєв в інтерв'юТСН підтвердив, що він є військовим-контрактником збройних сил РФ. Він перебуає в СІЗО міста Старобільська.

Проти Агєєва відкрито провадження за статтею про створення терористичної групи чи організації (ч.1 ст. 258-3 КК). Йому обрано запобіжний захід у вигляді арешту терміном на два місяці.

Читайте також: У Луганській області затримали росіянина з військовим квитком РФ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю