У коментарі ЗМІ депутат Олександр Ковальов спочатку намагався заперечувати факт кнопкодавства

Громадський рух  Чесно зловив на неперсональному голосуванні мажоритарника-самовисуванця з Донецької області Олександра Ковальова.

За даними руху, Ковальов натиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області Максима Єфімова під час голосування за президентський законопроект про імпічмент.

У коментарі Ковальов спочатку намагався заперечувати факт кнопкодавства, але, переглянувши відео, визнав, що порушив Конституцію.

"[Ставлюся до кнопкодавство] дуже негативно... Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо... Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде самий-самий маленький гріх, тому що вже порушено більше... Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшого боротися, а кнопками...", - заявив депутат.

Депутат Єфімов, замість якого натиснув кнопку Ковальов, прокоментував це так: "Магія була в тому, що я заліз під ручку і натискав на кнопку... Я був під столом і натискав на кнопку. Відчепіться від мене, будь ласка".

Ковальов на виборах здобув перемогу в 220 голосів (33%) на двох ділянках в прифронтовому селищі Зайцеве Бахмутського району. Чесно пише, що він вдавався до "явного  "гречкосійства".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.