З'явилося відео занять комплексної тактико-спеціальної підготовки

У Силах спеціальних операцій Збройних Сил України триває робота з придбання оперативних і бойових можливостей. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

З'явилося відео занять комплексної тактико-спеціальної підготовки.

"В рамках роботи об'єднаної багатонаціональної тренувальної місії України (JMTG-U) за участю інструкторів країн-партнерів здійснюється курсова підготовка підрозділів спеціального призначення", - відзначили в прес-службі.

Підготовка охоплює різні сфери застосування спецпідрозділів під час виконання завдань за призначенням.

Черговий етап формування ССПО триватиме до кінця 2017 року, під час якого буде здійснена стандартизація і вдосконалення підготовки підрозділів, а також забезпечена повна сумісність з відповідними підрозділами НАТО.

Дивіться також: Як бійці ССО відпрацьовують десантування з вертольота: відео

16 червня Верховна Рада прийняла закон, яким запроваджуються в дію Сили спецоперацій. 7 липня Верховна Рада визначила правовий статус і методи застосування ССО: за зміни до деяких законів щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України №4795 проголосували 250 народних депутатів.

До завдань ССО входить проведення глибинних рейдів і організація засідок в тилу противника, диверсії, підготовка плацдармів для просування основних військ, евакуація цілей, деблокування оточених українських військ і так далі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне