RU

Людина Зеленського допомогла актору "Сватів" в'їхати в Україну видео

12.04.2019, 14:11
Федор Добронравов (скриншот)

Офіційний уповноважений представник кандидата Володимира Зеленського на виборах президента допоміг російському акторові Федору Добронравову в суді скасувати заборону на в'їзд в Україну. Про це йдеться в розслідуванні програми Схеми.

Журналісти встановили, що адвокат Сергій Кальченко, який представляв в суді Добронравова від імені ТОВ Кіноквартал, - єдиний представник Зеленського в Центральній виборчій комісії. Юрист працює в столичній компанії Hillmont Partners.

22 листопада 2017 року СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну Добронравову - він неодноразово відвідував Крим і публічно підтримував його анексію. 29 листопада того ж року Держкіно скасувало держреєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони "Сватів".

26 березня Окружний суд скасував заборону на в'їзд акторові, визнавши дії СБУ протиправними. Суд також визнав незаконним звернення СБУ до Мінкульту для внесення Добронравова до переліку осіб, які "створюють загрозу національній безпеці" і скасував накази Мінкульту і Держагентства з питань кіно про заборону розповсюдження фільмів з Добронравовим.

Комментарі

Останні новини