Олександр Лукашенко заявив, що не обговорював з Володимиром Путіним питання визнання Криму "російським"

Президент Білорусі  Олександр Лукашенко  сказав, що з главою РФ Володимиром Путіним вони ніколи не обговорювали питання визнання окупованого Криму російською територією. Про це він заявив на прес-конференції в Мінську.

"Ні, таких тем (з президентом РФ, - ред.) у нас не проскакувало", - відповів він на запитання журналіста.

Лукашенко розповів, що на інавгурації президента Петра Порошенка  7 червня 2014 в оточенні західних і українських журналістів він уже відповів на питання, чий Крим.

"Для них це була абсолютно несподівана відповідь, що полягає в тому, що якщо це ваше (Україна - ред.) - вмирайте, воюйте за цей клаптик землі", - резюмував Лукашенко.

Він зазначив, що не готувався тоді до подібних питань і не хотів відповідати.

"Я їм поставив запитання: "Скільки загинуло українців під час захоплення Криму Росією, захищаючи свою територію? "Мовчать. Жодного. А скільки прозвучало пострілів? Жодного. Значить, ви мовчки погодилися, що Крим не ваш, як мінімум. І далі я міркував на цю тему прямо там, у них, в Україні, і мені не задали після цього жодного питання", - заявив він.

Росія окупувала український Крим в 2014 році. Верховна Рада оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації півострова. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генасамблея ООН, засудили дії Кремля. Євросоюз і США ввели проти РФ персональні та секторальні санкції.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне