Команда Зеленського, за даними журналістів-розслідувачів, умовно ділиться на групи, але жодного з їхніх лідерів кандидат в президенти вчора не назвав

Виборчий штаб кандидата в президенти  Володимира Зеленського  умовно поділений на чотири групи - "Квартал", "Дядя", "Нижні" і "Регіони", йдеться в розслідуванні Bihus.info.

Кожна група контролює певні напрямки. Таку назву груп в розпал виборчої кампанії описав координатор команди Зеленського Олександр Корнієнко в листуванні з виконавчим продюсером Кварталу Сергієм Трофімовим.

Групою "Дядя" керує адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан. "Роль Богдана як посередника між Зе-командою і Коломойським олігарх фактично сам підтвердив у розмові з Bihus.info", - повідомляють журналісти.

Богдан від імені Зеленського зустрічається з чиновниками, зокрема, з директором НАБУ Артемом Ситником і літає до Коломойського. Після сюжету журналістів в штабі кандидата в президенти визнали, що співпрацюють з Богданом.

Ще одна група - "Нижні" - збігається за назвою з прізвищем лідера-юриста Сергія Нижнього. Він і його компанія "Хілмонт-Партнерс" співпрацювали з Кварталом. Однак, за даними журналістів, вплив Нижнього "виглядає ширше, ніж просто юридичні консультації".

Третя група - "Регіони", її лідер Ілля Павлюк. За президентства екс-диктатора Віктора Януковича він був помічником нардепа Ігоря Калєтніка. Його функція - координація і фінанси регіональних представників команди Зеленського.

Четверта група - "Квартал", її лідери - бізнес-партнери Зеленського по кіноіндустрії Сергій і Борис Шефіри. "Проаналізувавши листування, можна допустити, що Сергій вирішує фінансові питання", - вважають журналісти.

Відзначається, що жодного з цих членів команди Зеленський не назвав вчора в якості своїх публічних представників.

Читайте також: Команда Зеленського. Зв'язки з Аваковим, колишні регіонал і міністр

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.