RU

Кулеба відзвітував про результати переговорів із Блінкеном: Ми домовилися про кілька речей видео

06.05.2021, 18:39
Скриншот із відео

Міністр закордонних справ  Дмитро Кулеба заявив, що в результаті переговорів із державним секретарем США  Ентоні Блінкеном була досягнута домовленість про кілька кроків, які "важливі для української безпеки і для українських реформ". Про це він сказав у відеозверненні в Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ми дійсно домовилися про деякі речі, важливі для української безпеки, важливі для українських реформ. І ми будемо працювати над їх виконанням в інтересах України і Сполучених Штатів, і загалом євроатлантичного простору як такого", – сказав Кулеба.

Він сказав, що не може розповідати в односторонньому порядку про подробиці переговорів.

"Мій колега, Тоні, сказав дуже важливу річ: Україна ніколи не повинна сумніватися в Сполучених Штатах Америки. І що ніколи США не будуть домовлятися ні з ким щодо України без України", – заявив Кулеба.

Міністр сказав, що в розмові з Блінкеном він заявив про те, що російська агресія проти України припиниться після того, як Москва зрозуміє, що колективний Захід сприймає Україну "як частину себе".

"Не як баланс, не як щось посередині між Заходом і Росією, не як частину, що відкололася від "руського міра"... Тільки чіткий сигнал у бік Москви про те, що Україна є частиною Заходу, невід'ємною частиною демократичного світу – це і буде початком кінця російської агресії проти України. Це той шлях, який пройшли Центральноєвропейські країни після розвалу СРСР, країни Балтії", – додав міністр.

Читайте також: Блінкен: Росія відвела від України лише частину військ – значні сили залишаються

Комментарі

Останні новини