Президент  Володимир Зеленський відвідав сьогодні, 20 листопада, ділянку розведення військ в Станиці Луганській, де заявив, що на зустрічі лідерів нормандського формату він хоче обговорити, "що буде, якщо домовимося про припинення вогню, а він знову почнеться". Стрім з лінії розмежування вели в  Facebook Офісу президента.

За словами Зеленського, на фронті є багато ділянок, де вельми непросто розвести війська, і цю тему він збирається підняти на зустрічі 9 грудня о Парижі.

Читайте також: Путін пригрозив бойовиками на ділянках розведення військ

"... Чому ми хочемо закінчити війну? Тому що ми втрачаємо найкращих людей, синів і дочок, які захищають нашу країну. <...> Крок за кроком йдемо до перемоги", - сказав він, висловивши співчуття в зв'язку із загибеллю командира 128-ї бригади.

За словами чиновників, які супроводжували Зеленського, відновлення моста в Станиці ведеться за рахунок обласного дорожнього фонду. Суму витрат президент і чиновники не змогли назвати. Зеленський уточнив, що повністю міст відкриють "через два дні".

Тим часом у фракції Слуга народу сподіваються на добру волю Путіна для миру на Донбасі. LIGA.net  розбиралася, навіщо Україні зустріч в Парижі.

Читайте також: Генерал про фронт: Повірте, немає такого - "давайте тупо розведемо"

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне