RU

"Козаки ЛНР" збунтувалися проти ватажка Плотницького: відео видео

30.12.2014, 11:57
eb234ac4c48a0c55fe9729c6af76f8c5.jpg
Обережно, відео містить ненормативну лексику.

На частині окупованої території Луганської області, контрольованої козацьким угрупованням, бойовики відмовилися підкорятися ватажкові бандформувань ЛНР Ігорю Плотницькому. Про це заявив командир "козаків" Павло Дремов в оприлюдненому на YouTube відеозверненні "до світової громадськості і особисто Володимира Путіна".

"Ваші ставленики, пане Плотницький, крадуть кожен день склади з вугіллям. Особисто я сьогодні нарахував 164. На все є підтверджуючі документи", - заявив Дремов.

"З десяти так званих гумконвоїв до народу дійшов один. Все інше розпродано. Хто спитає з Плотницького і всіх інших?", - запитує ватажок "козаків", і додає, що Плотницький пов'язаний з відомими луганськими регіоналами.

"Багато хто заперечать - ви його обрали. Я розповім, як пройшли ці вибори. Досить брехати, ми вийшли за свободу, ми вільний народ! Плотницький в Брянці заявив, що козаки - це беспредельщики. Так от, шановний Ігоре Венедиктовичу, ви - злодій! Злодій народної довіри! Ви ввели соціальні картки: не прийдете на вибори, не отримаєте пенсії. Такого шантажу не було ніде в світі, такого не було навіть в "фашистській Україні". Ви гірше них. Ми вимагаємо вашої відставки. Ми, перший козачий полк імені Платова. І за нами підніметься вся Луганська область", - заявив Дремов.

Звертаючись до Плотницького, командир козацького угруповання також повідомив, що якщо після оприлюднення даного відео з ним або з кимось із присутніх щось станеться, Дремов оприлюднить якусь секретну інформацію.

"Ви знаєте про якусь флешку, яка лежить у мене в кишені. Якщо з ким-небудь з них за найближчі дні щось трапиться, ця флешка розійдеться по всіх серверах світу і тоді гра піде зовсім на інші ресурси", - заявив він.

Відео - Nuda-Veritas

Читайте також: Бойовики ЛНР повідомляють про гостру нестачу продовольства - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини