Командир козацького угруповання Павло Дремов загрожує Плотницькому оприлюднити якісь секретні дані в разі фізичної розправи

Обережно, відео містить ненормативну лексику.

На частині окупованої території Луганської області, контрольованої козацьким угрупованням, бойовики відмовилися підкорятися ватажкові бандформувань ЛНР Ігорю Плотницькому. Про це заявив командир "козаків" Павло Дремов в оприлюдненому на YouTube відеозверненні "до світової громадськості і особисто Володимира Путіна".

"Ваші ставленики, пане Плотницький, крадуть кожен день склади з вугіллям. Особисто я сьогодні нарахував 164. На все є підтверджуючі документи", - заявив Дремов.

"З десяти так званих гумконвоїв до народу дійшов один. Все інше розпродано. Хто спитає з Плотницького і всіх інших?", - запитує ватажок "козаків", і додає, що Плотницький пов'язаний з відомими луганськими регіоналами.

"Багато хто заперечать - ви його обрали. Я розповім, як пройшли ці вибори. Досить брехати, ми вийшли за свободу, ми вільний народ! Плотницький в Брянці заявив, що козаки - це беспредельщики. Так от, шановний Ігоре Венедиктовичу, ви - злодій! Злодій народної довіри! Ви ввели соціальні картки: не прийдете на вибори, не отримаєте пенсії. Такого шантажу не було ніде в світі, такого не було навіть в "фашистській Україні". Ви гірше них. Ми вимагаємо вашої відставки. Ми, перший козачий полк імені Платова. І за нами підніметься вся Луганська область", - заявив Дремов.

Звертаючись до Плотницького, командир козацького угруповання також повідомив, що якщо після оприлюднення даного відео з ним або з кимось із присутніх щось станеться, Дремов оприлюднить якусь секретну інформацію.

"Ви знаєте про якусь флешку, яка лежить у мене в кишені. Якщо з ким-небудь з них за найближчі дні щось трапиться, ця флешка розійдеться по всіх серверах світу і тоді гра піде зовсім на інші ресурси", - заявив він.

Відео - Nuda-Veritas

Читайте також: Бойовики ЛНР повідомляють про гостру нестачу продовольства - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне