RU

Конфісковано $200 млн банківських активів Сім'ї Януковича - ГПУ видео

25.09.2017, 13:32
Віктор Янукович (фото - EPA)
Генпрокуратура почала процес спецконфіскаціі банківських активів оточення Віктора Януковича на загальну суму $200 млн за рішенням суду. Про це в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Спецконфіскація 200 млн мафії екс-президента Януковича. Перші мільйони доларів пішли до держбюджету України, гроші перераховані на рахунок Держказначейства", - повідомила вона.

Також прес-служба ГПУ опублікувала відео з державного
Укрексімбанку, на якому генпрокурор Юрій Луценко повідомляє главу правління банку Олександра Гриценка про вступ в силу судового рішення про конфіскацію коштів.

"Ми передаємо виписку з вироку Соснівського райсуду Черкас від 21 серпня у відповідному кримінальному провадженні про визнання особи винною у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 1 ст. 27 (пособництво), ч. 4 ст. 209 КК (відмивання коштів) для організації виконання в частині застосування спеціальної конфіскації коштів, що знаходяться на рахунках в АТ Укрексімбанк", - повідомив Луценко.

"21-го числа рішення вступило в законну силу, і кошти, які зберігаються у вашому банку, - тому що у нас так само є інші банки з цього - будуть передані в державну казну", - додав глава ГПУ.

22 вересня 2017 року Луценко повідомив про набрання законної сили рішення суду про спецконфіскацію банківських активів оточення Януковича на загальну суму $200 млн.

Читайте також: Справа Януковича: ГПУ вилучила $200 тисяч, золото, документи

Відео: YouTube / ГПУ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини