RU

Колона студентів київських вузів направляється на Євромайдан видео

28.11.2013, 16:21
Фото: ЛігаБізнесІнформ
У столичному парку Тараса Шевченка зібралося близько півтисячі студентів, молодь продовжує прибувати колонами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, основна частина студентів розмістилася під пам'ятником Шевченка, але близько двох десятків людей вишикувалися в лінію біля входу в Київський національний університет ім.Шевченка, вони стукають у барабани і вигукують: "Студентський страйк", "Студентська солідарність".

Як розповів один зі студентів, акцію на підтримку євроінтеграції підтримали студенти КНЕУ, є люди з медуніверситету ім.Богомольця, Національного авіаційного університету та КПІ. Крім того, вже кілька днів в акції беруть участь студенти Києво-Могилянської академії і КНУ ім.Шевченка.

Таку кількість людей у парку Шевченка вдалося зібрати, в тому числі завдяки агітаційному туру, який сьогодні провели студенти, - вони ходили по вузах і навіть по гуртожитках і запрошували студентів на Євромайдан.

За словами співрозмовника ЛІГАБізнесІнформ, який не представилася, студенти відчувають тиск з боку адміністрації вузів і деяких викладачів. Були випадки, коли студентів вже після закінчення пар закривали в кабінетах, щоб вони не їхали на Майдан.

Зараз під входом в університет ім.Шевченка зібралася група студентів, які скандують: "Шева, вийди". Охорона вузу закрила двері зсередини на засувку, студенти стукають у двері барабанними паличками. Студенти зламали дверну ручку. Зараз колона з декількох сотень студентів висунулися з парку в бік Майдану.

Комментарі

Останні новини