RU

Коломойський їздив до Авакова. Чиновники непублічно зустрічаються з бізнесменами – Схеми видео

26.11.2020, 22:25
Скриншот видео программы Схемы

Високопоставлені чиновники продовжують проводити непублічні зустрічі із впливовими бізнесменами незважаючи на обіцянку  Володимира Зеленського, що за його президентства відносини між владою і представниками великого бізнесу стануть виключно прозорими. Про низку таких зустрічей йдеться в розслідуванні журналістів Схем "Гра в хованки-2".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як зазначається, 13 листопада Схеми помітили автомобіль охорони неформальної групи Приват, що супроводжувала BMW на виїзді з МВС, а потім кортеж заїхав у підземний паркінг столичного офісу Ігоря Коломойського.

У коментарі Схемам олігарх підтвердив, що зустрічався з главою МВС Арсеном Аваковим: "Кави випив, давно не бачилися. Жодних справ".

За даними Схем, 21 жовтня бізнесмен і представник неформальної групи Приват Михайло Кіперман зустрівся з головою правління НАК Нафтогаз Андрієм Коболєвим у готелі Hyatt.

Крім того, Схеми регулярно фіксували заїзди автомобілів інших бізнесменів до правоохоронного відомства. Тричі – бізнесмена  Павла Фукса: 14 вересня, 10 і 12 листопада. Бізнесмен Ілля Павлюк 18 червня приїжджав у МВС, а 5 листопада – в Офіс президента. 17 листопада в ОП приїжджав бізнесмен  Борис Кауфман.

Схеми звернулися до всіх вищезазначених осіб за коментарями.

Читайте також: Семеро депутатів відкрили свої приймальні у будівлі, де знаходиться офіс Коломойського – "Схеми"

Комментарі

Останні новини