RU

Колишній охоронець Яроша записав відео в російській колонії видео

26.04.2019, 18:10
Олександр Шумков (скріншот з відео)

Колишній охоронець екс-лідера Правого сектора Дмитра Яроша Олександр Шумков, якого в РФ засудили до чотирьох років тюремного ув'язнення, записав відеозвернення з колонії в місті Торжок Тверської області. Запис опублікувала його тітка Людмила Шумкова в Facebook.

Політв'язень розповів, що його утримують в штрафному ізоляторі як "особливо небезпечного для російської влади".

"Один з оперативних співробітників сказав мені таку фразу, прочитавши які я отримував листи, мовляв, всі ці листи не сприяють твоєму виправленню. Просто смішно, я ж виправлятися не збираюся. І на що вони сподіваються? Хіба що подякувати їм за те, що зміцнюють у мені мої ідеї і переконання", - сказав Шумков.

У своєму коментарі з виборів президента він сказав, що не сприймає новообраного президента Володимира Зеленського як самостійну фігуру.

Разом з тим, Шумков подякував олігарху Ігою Коломойському  за те, що "він свого часу зберіг Дніпропетровщину від Новоросії".

У грудні 2018 року російський суд засудив Шумкова до чотирьох років загального режиму. Його оголосили винним за частиною 2 статті 282.2 (Участь в діяльності екстремістської організації) КК РФ.

Комментарі

Останні новини