RU

Колишній офіцер ФСБ РФ: Україна - наш оплот для революції в Росії видео

24.10.2014, 11:45
Ілля Богданов. Фото - скріншот
Колишній співробітник ФСБ Росії Ілля Богданов, який влітку перейшов на сторону України, дав інтерв'ю прес-службі Міноборони України.

За його словами, забезпечення Збройних сил України знаходиться на низькому рівні.

"Я все життя провів в армії, в 17 років вступив до училища - є, з чим порівнювати з російською армією. Там всюди, все - порядок, армія сильна. Тут - нонсенс в сучасному світі", - зазначив він.

Богданов також повідомив, кого використовують бойовики для виконання бойових завдань.

"... Беруть сепаратисти, колгоспники. [Регулярна армія РФ] може, і доходить, але не такими силами. Ось зараз конкретно ми не бачили регулярних військ. Колгоспники пруть і мруть, як мухи там", - сказав боєць.

Богданов також повідомив, що його запрошують приєднатися до батальйону Азов, де на боці українців воює кілька десятків росіян.

"З Азовом - відмінна діаспора, 30 чоловік росіян там... У нас виявилося багато знайомих по "движу". Мене звуть в Азов, я дуже люблю цей батальйон. Просто Правий сектор більш активно в боях бере участь, тому я тут", - заявив колишній агент ФСБ.

"Україна - це наш оплот для революції в Росії, для правих. Це взагалі біла країна, прекрасно, я стільки білих в житті не бачив. Я не виїжджав за межі Росії, мені не можна було з обов'язку служби. Тут дуже класно, це серце Європи, білої Європи. Мені здається, в Україні зараз зароджується щось таке нове, чого взагалі в історії не було. Всі ці волонтерські рухи - все це вийде на новий рівень. Ще б от нові технології в Україні і взагалі це буде нова держава, нова формація. Я в це вірю", - додав Богданов.

Читайте також: Донецький аеропорт захищає колишній офіцер ФСБ: відео

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини