RU

Кличко: Зеленський хоче мати "свого" мера Києва, я не згоден видео

11.07.2019, 16:07
Виталий Кличко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Мер Києва Віталій Кличко обговорив з президентом Володимиром Зеленським можливе розділення повноважень мера і голови Київської міської державної адміністрації. Кличко запропонував провести дострокові вибори мера столиці. Про це він сказав у відеозверненні в Facebook.

"У мене вчора ввечері відбулася розмова з президентом Володимиром Зеленським. Говорили спокійно. Він підтвердив чутки, які ходять вже давно, про розділення повноважень. Голова КМДА - його вертикаль, і він туди збирається призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв, що я не з преси дізнаюся, коли саме це станеться", - сказав Кличко.

За словами Кличка, він заявив Зеленському, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень - це повернення методів Януковича. На його думку, в цьому випадку мер столиці буде виконувати лише декоративну функцію, а киянам зверху "спустять" людину без будь-яких зобов'язань перед ними.

Кличко, за його словами, запропонував Зеленському провести дострокові вибори мера столиці. "Якщо так потрібно мати свого мера, нехай відбудуться дострокові вибори", - вважає він.

Раніше Зеленський висловився за те, щоб перенести Київську обласну держадміністрацію з центру столиці в область.

Комментарі

Останні новини