Кличко з VADA чекають Зеленського та Порошенка на стадіоні видео

10.04.2019, 12:10
Володимир Кличко (скріншот з відеозапису)

Колишній багаторічний чемпіон світу в суперважкій вазі професійного боксу Володимир Кличко  кличе кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського сьогодні, 10 квітня, відвідати медпункт на НСК Олімпійський для здачі аналізів на наркотики офіцерам Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

Останні приїхали в столицю і будуть чекати кандидатів на стадіоні, зазначив Кличко на спільній з ними прес-конференції.

"Я закликаю добровільно кандидатів в президенти України сьогодні прийти в НСК Олімпійський між 15 і 18 годинами, і повторно здати аналізи в компетентні організації та лабораторії. Я особисто проходив це тестування багато раз. Запевняю вас в тому, що це тестування буде справжнім", - сказав Володимир.

Пару днів тому трапилася плутанина: Кличко написав, що запропонував перевірку за системою WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство), проте пізніше виправився, повідомивши, що аналізи візьмуть співробітники аналогічної організації VADA (Добровільна антидопінгова асоціація). VADA працює з WADA, вони користуються однією лабораторією.

31 березня 2019 року в першому турі за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за Порошенка - 15,95%.

Президент викликав Зеленського на дебати. Той випустив ролик, в якому покликав главу держави на НСК Олімпійський і поставив скандальні умови, в тому числі здачу аналізів на наркотики і алкоголь, давши "24 години на відповідь". Порошенко заявив, що дебати - це не шоу, але несподівано погодився, а потім почав наполягати на ретельному аналізі на наркотики. У Зеленського від VADA-тесту відмовилися.

Відео: ZIK

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю