Питання введення воєнного стану в Україні або на частині її території неодноразово піднімалося на обговореннях серед керівництва країни, і при серйозному погіршенні ситуації на сході воно буде оперативно введено. Таку думку висловив в ефірі каналу 1+1 глава зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін.

"Питання неодноразово проговорювалося. Є міркування безпеки і міркування правового характеру. Тобто, це питання постійно перебуває в стані обговорення. Якщо ситуація цього вимагатиме, це (введення ВП, - ред.) відбудеться дуже-дуже швидко", - повідомив він.

Глава МЗС зазначив, що Україна може і не вводити ВП, але при цьому все одно перебувати в стані війни з державою-агресором.

"Не виключаю в разі погіршення ситуації введення воєнного стану, це досить ефективний елемент. Але сам по собі стан війни не передбачає однозначно саме введення воєнного стану", - пояснив Клімкін.

Міністр пояснив, що право оголосити ВП має тільки Рада національної безпеки і оборони, і саме цьому органу вирішувати, чи в достатній мірі погіршилася фронтова ситуація для введення ВП.

Відео: Ovva.tv / 1+1

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне