RU

Кириленко про Maruv: Подруга колишніх регіоналів - відео видео

14.03.2019, 15:40
Вячеслав Кириленко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко поспівчував колишнім членам Партії регіонів, що нібито їх "подруга" Maruv не поїхала на пісенний конкурс Євробачення-2019. Про це він сказав сьогодні, 14 березня, на засіданні Ради під час обговорення поправок до законопроекту про державну мову.

"Я співчуваю, що ваша подруга не поїхала на Євробачення. Але, як каже НСТУ, відмовилася їхати на Євробачення на користь гастролей в Росії. Як говорили древні греки, подібне прагне до подібного. Ось ви точно такі ж російські гастролери, тільки ваші гастролі не там на майданчиках, а у Верховній Раді", - заявив він.

Кириленко нагадав депутатам про наслідки правління  екс-президента Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова і колишнього прокурора Віктора Пшонки.

"Ваш вождь Янукович розікрав країну, запросив сюди путінські війська і втік. Ваш прем'єр Азаров розікрав країну і втік. Прокурор Пшонка розікрав і втік. І ви тепер будете вчити нас усіх, як нам приймати закон про українську мову?", - звернувся до екс-регіоналів віце-прем'єр.

Він закликав тих, хто вносив правки в мовний законопроект, відкликати їх.

Дивіться також: Євробачення-2019: Maruv заявила, що вболіватиме за Росію

За підсумками національного відбору право представляти Україну отримала фіналістка нацвідбору MARUV (Анна Корсун). Відразу після перемоги співачки Кириленко заявив, що Україну не може представляти учасник, який гастролює на території РФ. У підсумку контракт з MARUV підписаний не був, а Україна відмовилася від участі в конкурсі.

Транслювати Євробачення-2019 в Україні будуть, але голосувати українці не зможуть. Голова правління НСТУ Зураб Аласанія сказав, що, в разі перемоги Росії на конкурсі в цьому році, Україна відмовиться від участі й у наступному.

Інтерв'ю: Кириленко: відмова від Євробачення - помилка. Є інші артисти

Комментарі

Останні новини