RU

Ходорковський: Путін в Україні мстить за особисту образу видео

24.04.2014, 16:27
3878910964b0794c8dfda608afd45fe4.jpg

Президент Росії Володимир Путін своїми діями мстить Україні за минулу революцію і вигнання Віктора Януковича. Про це заявив російський бізнесмен, екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський, відкриваючи конференцію "Україна-Росія: діалог", яка сьогодні проходить у Києві.

"У першу чергу ми зібралися тут тому, що не згодні з політикою президента Росії Володимира Путіна відносно України. Ми хочемо висловити солідарність з українським народом, якому кремлівський режим намагається завадити самостійно будувати своє життя", - сказав Ходорковський
.

За його словами, російська пропаганда бреше власним громадянам "і ми хочемо сказати людям те, що самі тут бачимо і чуємо". "Президент Путін вирішує не глобальні стратегічні завдання. Він знову, тепер вже в Україні, використовує свої можливості для того, щоб помститися за особисту образу. Ображий він за революцію, за вигнання екс-президента Януковича і його корумпованого оточення", - сказав він.

У конференції очікується участь російських і українських журналістів, економістів, політологів, громадських активістів, політиків.

Відео
: ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини