Розроблений українськими та іноземними фахівцями модуль може вражати як броньовані цілі і легкоброньовані об'єкти, так і живу силу

У Чернігівській області успішно випробували новий бойовий модуль, розроблений конструкторським бюро Луч спільно з іноземною компанією. Відео випробувань опубліковано на  YouTube-каналі українського КБ.

Модуль розміщується на шасі бронетехніки і оснащений сучасними керованими ракетами Скіф. Система наведення модуля дозволяє використовувати його для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей з різними видами броні.

Також нове озброєння може вражати малорозмірні цілі на зразок довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легкоброньовані об'єкти,  вертольоти, які зависли, надводні цілі і живу силу противника в будь-який час доби.

Цілі, уражені в ході випробувань модуля

В ході випробувань всі ракети потрапили точно в ціль, іноземні партнери залишилися задоволені отриманим результатом, відзначають в Лучі.

Дивіться також: Україна успішно випробувала вдосконалений бойовий модуль Дуплет

Раніше в травні 2018 року в Чернігівській області пройшов фінальний етап випробувань нової модифікації протитанкового ракетного комплексу Скіф - експортної версії українського ПТРК Стугна-П.

Фото і відео: КБ Луч

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.