RU

Кагаловський: За 24 години я поверну всі права над ТВі видео

23.04.2013, 15:25
Наталя Катеринчук і Костянтин Кагаловський
Бізнесмен Костянтин Кагаловський заявляє, що ніхто з серйозних людей у ​​владі за "рейдерським захопленням" каналу не стоїть і сподівається вирішити проблему протягом доби. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кагаловський підкреслив, що все, що відбувається не має юридичних підстав, канал він не продавав, продавати не збирається і ніяких переговорів про продаж не вів. "Я думаю, що я цю проблему досить швидко вирішу, оскільки я не думаю, що хтось із серйозних людей у ​​владі стоїть за такого роду дрібними шахраями... Тому я думаю, що законним чином ми це питання вирішимо протягом 24 годин", - сказав він.

Відповідаючи на питання, на чому грунтуються його припущення про неучасть влади, Кагаловський зазначив, що на "100% в цьому не впевнений", однак інтуїція йому підказує, що це так. "Для влади це якось дрібнувато. Я думаю, що якби влада хотіла позбутися ТВі, вона здатна зробити це більш витончено", - пояснив він.

Нагадаємо, на телеканалі ТВ стався конфлікт, пов'язаний з власниками та керівництвом каналу. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського прес-служба ТВі поставила до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим власником став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ зі зборів каналу.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка

Комментарі

Останні новини