RU

Журналісти показали реконструкцію замаху на Гандзюк: відео видео

31.07.2019, 15:23
Фото: скріншот з відео

Журналісти-розслідувачі проекту Слідство.Інфо опублікували відео реконструкції нападу на херсонську громадську активістку  Катерину Гандзюк, вчинене рівно рік тому - 31 липня. Відео опубліковано на YouTube-каналі Слідство.Інфо.

Як заявляють журналісти, реконструкція повністю ґрунтується на свідченнях фігурантів справи.

Слідство.Інфо зазначає, що в липні 2018 року організатор нападу на активістку Сергій Торбін отримав "замовлення" від раніше судимого Олексія Левіна вбити або облити кислотою Гандзюк.

13 липня Торбін довірив вбивство своїм чотирьом спільникам (колишнім побратимам по підрозділу АТО): Микиті Грабчуку, В'ячеславу Вишневському, Віктору Горбунову і Ігорю Павловському.

26 липня Горбунов разом з іншими купили сірчану кислоту, а 31 липня Грабчук облив цією рідиною Гандзюк. Перед цим Вишневський подав йому сигнал про те, що за Гандзюк приїхала службова машина. На момент замаху активістка працювала радницею мера Херсона і за нею щодня приїжджав водій на службовому авто.

Гандзюк з опіками 40% тіла була госпіталізована і померла 4 листопада в лікарні.

Всі, крім Левіна і Павловського, відбувають тюремні покарання. Левін втік з країни, а справу проти Павловського, що знаходиться на волі, передано до суду.

Раніше на мерії Херсона з'явився напис: "Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані".

Комментарі

Останні новини