RU

Житель Дніпра стверджує, що партію Шарія названо його ім'ям. Він хоче його забрати: відео видео

18.02.2021, 20:34
Виктор Шарий (скриншот с видео)

Hromadske взяло інтерв'ю у жителя Дніпра на ім'я Віктор Шарій, який стверджує, що саме на його ім'я зареєстровано партію Шарія, і тепер він хоче відкликати свій дозвіл на реєстрацію.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами молодого чоловіка, перед парламентськими виборами 2019 року йому зателефонували представники Анатолія Шарія "і попросили дати дозвіл під моїм прізвищем, щоб відкрилася політична партія". За це Віктор Шарій отримав $500.

"Зараз я вже тут, у Києві, даю свідчення, ну як, пояснення, щоб закінчити з цим назавжди, з партією Шарія. Я хочу далі жити своїм життям, як раніше... Я хочу забрати той дозвіл, який я йому давав, щоб він більше не зміг скористатися моїм прізвищем", – сказав Шарій.

Він визнав, що особисто спілкувався з Анатолієм, але відмовився повідомити, про що. За словами Віктора, блогер ще не знає про його рішення.

Також чоловік розповів, що в 2020 році він за гроші партії Шарія виїжджав за кордон, до Туреччини. За його словами, йому сказали, що в Україні йому загрожує небезпека. Під час перебування в Туреччині Анатолій, за словами Віктора, став умовляти його просити політичний притулок в одній із країн Євросоюзу, однак той відмовився і вирішив повернутися в Україну.

Окрім того він розповів, що в Туреччині нібито випадково в готелі познайомився з якимось Романом, у якого, за його словами, були зв'язки з ФСБ РФ. Ця людина, як каже Віктор Шарій, запропонувала йому допомогти дізнатися, чи фігурує він де-небудь як засновник партії, попросивши прислати скан свого українського паспорта. Віктор із невідомої причини зробив це, на що через якийсь час отримав відповідь від Романа про те, що він нібито ніде не фігурує. Після повернення в Україну Віктор Шарій з невідомою метою продовжував спілкуватися з цією людиною.

Також житель Дніпра, за його словами, отримував від блогера Шарія по 10 000 грн на місяць просто за те, що партія носить його ім'я.

Зараз, за ​​словами Віктора, його ставлення до Шарія змінилося. За його словами, в своєму відео блогер збрехав про затримання і побиття Віктора співробітниками СБУ. "Це все брехня", – сказав він.

На рішення відкликати своє ім'я з назви партії, за словами Віктора Шарія, вплинуло порушення проти Анатолія Шарія кримінальної справи. Він сказав, що не хоче бути "співучасником".

  • 17 листопада 2020 року Окружний адміністративний суд Києва повідомив, що відкрив провадження за позовом Віктора Шарія до Міністерства юстиції, в якому він просить заборонити діяльність Партії Шарія. Позивач зазначив, що він не є членом партії, не працює в ній і не входить до складу керівних органів партії і вважає, що використання його прізвища в назві партії не повинно відбуватися без його згоди.
  • 16 лютого СБУ оголосила підозру Анатолію Шарію за статтями про держзраду і порушення рівноправності громадян.
  • Сьогодні журналіст Сергій Іванов повідомив, що проти Шарія відкрито ще одну кримінальну справу за статтею про розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі.

Комментарі

Останні новини