Конфлікт між українцем і представником пропагандистського телеканалу "Россия" стався під час розмінування мосту в Станиці Луганській

Біля мосту у Станиці Луганській сталася суперечка між, ймовірно, чиновником Станично-Луганської райдержадміністрації та журналістами російського телеканалу. Відео конфлікту було опубліковано на YouTube-каналі "Сладков плюс".

На ролику видно, як співробітник пропагандистського телеканалу "Россси" намагається назвати територію моста "нейтральною". Українець же чітко наполягав на тому, що це - не "нейтральна", а українська територія.

В ході суперечки російський журналіст назвав свого візаві провокатором, на що відразу ж отримав жорстку відповідь.

"Иди отсюда, оккупант хр***в", - дав відсіч пропагандиста українець.

Як повідомляють ЗМІ, українець на відео - Михайло Шевченко, начальник відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Станично-Луганської райдержадміністрації.

За інформацією української сторони Спільного центру контролю і координації, бойовики з 4 по 10 серпня проводять розмінування на тимчасово окупованій території біля зруйнованого автомобільного моста через річку Сіверський Донець.

1 серпня 2019 року повідомлялося, що бойовики не пропускають саперів Державної служби з надзвичайних ситуацій на іншу сторону зруйнованого моста в Станиці Луганській для розмінування прилеглої території.

Читайте також: Любителі "русского мира" вчинили провокацію в Станиці: фото

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне