Відомство в ролику показало, хто насправді віддає накази й керує операціями бойовиків, а також де осідають доходи від тіньових схем в окупації

Система управління окупаційними адміністраціями на тимчасово непідконтрольних уряду територіях Донбасу жорстко інтегрована в мережу державного управління РФ. Про це йдеться в інформаційному сюжеті від Міністерства у справах тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Реальні керівники "окремих районів Донецької та Луганської областей" перераховані нижче. Це військово-політична верхівка РФ.

Сергій Назаров, заступник міністра економічного розвитку РФ

керує комісією уряду РФ з питань надання гуманітарної допомоги, яка здійснює контроль за соціально-економічною сферою ОРДЛО

Дмитро Козак, заступник голови уряду РФ

курирує соціально-економічну сферу ОРДЛО

"Кремль намагається досягти соціально-економічної "стабільності" за принципом фінансування окупованих територій: 50% - федеральний бюджет, 50% - власні надходження", - йдеться в ролику.

Власні надходження окупаційних адміністрацій РФ в Донбасі забезпечуються за рахунок надходжень від тисяч захоплених державних і приватних підприємств, а також незаконного видобутку природних копалин, зборів з місцевих підприємців.

Владислав Сурков, помічник президента РФ

відповідає за ідеологічну та політичну складові на захоплених територіях

Валерій Герасимов, начальник Генштабу ЗС РФ
Ігор Костюков, керівник Головного розвідуправління Генштабу РФ
Олександр Дворніков, командувач військами Південного військового округу ЗС РФ

"Близько 40 000 бойовиків і кадрових російських військових, які зараз знаходяться на окупованих територіях Донбасу, підкоряються Південному військовому округу РФ, який територіально охоплює Крим і Донбас. Фактично, це означає включення підрозділів бойовиків у військову систему РФ", - підкреслюють в МінВОТ.

"Близько 40 000 бойовиків і кадрових російських військових, які зараз знаходяться на окупованих територіях Донбасу, підкоряються Південному військовому округу РФ, який територіально охоплює Крим і Донбас. Фактично, це означає включення підрозділів бойовиків у військову систему РФ", - підкреслюють в МінТОТ.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне