RU

Хто голосував проти закону про українську мову, поіменно: відео видео

25.04.2019, 12:27
Фото: depositphotos.com

Сьогодні, 25 квітня, Верховна Рада прийняла історично важливий закон про забезпечення функціонування української мови як державної  №5670-д у другому читанні і в цілому проголосували 278 депутатів. LIGA.net  публікує поіменний список парламентаріїв, які голосували або не голосували в Раді.

Таким чином, українська мова як державна буде обов'язкова в органах влади та інших публічних сферах. Дія закону не поширюється на сферу особистого спілкування і релігійні обряди.

Члени фракцій Народний фронт  (за - 66, не голосували - 2, відсутні - 12), Блок Петра Порошенка Солідарность (за - 106, утрималися - 2, не голосували - 5, відсутні - 22), ВО Батьківщина  (за - 16, відсутні - 4),  Самопоміч (за - 21, відсутні - 4), Радикальна партія Олега Ляшка (за - 21) і Воля народу (за - 7, не голосували - 4, відсутні - 8) практично повним складом підтримали законопроект. Частина нардепів була відсутня в залі або утрималася від голосування.

З фракції  Опозиційний блок  жоден депутат не проголосував за закон.

Четверо нардепів з Відродження проголосували за законопроект, проти - два, вісім парламентаріїв не голосували і вісім були відсутні.

Голосували проти закону про українську мову також позафракційні депутати Юрій Бойко, якого виключили з Опоблоку, Сергій ЛьовочкінЄвгеній Мураєв, Сергій Дунаєв і Юлій Іоффе.

Були відсутні на голосуванні Антон ГеращенкоСергій Тарута, екс-лідер Правого сектора Дмитро Ярош, Борис Козир, Вадим РабіновичСергій Каплін, командир полку Азов  Андрій БілецькийСергій КлюєвДмитро ДобкінОлександр Фельдман та інші.

Дані з сайту Верховної Ради

Комментарі

Останні новини