Міністерство юстиції запустило в мережі проект, щоб залучити українську молодь до виборчого процесу

Сьогодні, 25 березня, Мін'юст запустив ініціативу "Гусь йде на вибори", покликану залучити українську молодь приєднатися до виборчого процесу і роз'яснити, як проголосувати на виборах. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ініціатива реалізовується в партнерстві з ілюстратором Надією Кушнір в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту "Я маю право!".

"Ми представляємо ряд інформаційні роликів "Гусь йде на вибори", головний герой яких - дуже популярний в мережі персонаж Гусь. Він пояснює, як використовувати своє право голосу, як піти на виборчу дільницю і перевірити, чи є ти в списках, як проконтролювати законність волевиявлення й куди звернутися у разі порушень", - пояснив міністр юстиції Павло Петренко.

Перший ролик міністерство вже виклало в мережі.

Раніше сьогодні повідомлялося, що, якби вибори президента проводились приблизно за 10 днів до офіційної дати голосування, в першому турі з великим відривом від найближчого конкурента - чинного глави держави Петра Порошенка - переміг би шоумен Володимир Зеленський, наводячи дані опитування серед виборців, які визначилися з симпатіями, пише Київський міжнародний інститут соціології.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне