RU

Губарєв на волі, СБУ продовжує відмовчуватися видео

08.05.2014, 11:41
11d3491fd0e486c03ffa5bb896a5aa44.jpg
В інтернеті з'явився відеозапис , на якій троє затриманих українськими спецслужбами - лідер донецьких сепаратистів Павло Губарєв , заступник "народного мера" Слов'янська Ігор Перепечаенко та Сергій Злобін - в Слов'янську 7 травня постали перед об'єктивами російських журналістів.

На всі питання Губарєв відповідав "без коментарів" і обіцяв надати інформацію "пізніше". Лідер сепаратистів проігнорував також питання про своє самопочуття, і чи катували його українські спецслужби.

Після недовгого "​​спілкування" зі ЗМІ вийшов представник штабу сепаратистів і зачитав офіційну заяву, в якій йдеться про обмін полонених офіцерів СБУ, який відбувся 7 травня, захоплених в Горлівці 27 квітня, на Губарєва, Перепечаенка і Злобіна.

"З боку київського режиму були видані заручники Павло Губарєв і ще двоє представників народного ополчення Донбасу. З боку народного ополчення були видані троє військовополонених офіцерів Служби безпеки України, які приїжджали з метою захоплення нових заручників з території Донецької народної республіки" , - сказав представник сепаратистів.

Екстремісти також підкреслили, що розраховують на "припинення практики викрадення лідерів і жителів Донецької народної республіки". В іншому випадку - пригрозили новими військовополоненими.

Відзначимо, що станом на 11:28 8 травня прес-служба СБУ не прокоментувала обмін, а вчора, відповідаючи на питання ЛІГАБізнесІнформ, лише підтвердила факт звільнення українських офіцерів, не прокоментувавши при цьому вільнення Губарєва.

Комментарі

Останні новини