RU

Громадські працівники розповіли, чим володіє найбагатший прокурор видео

27.06.2017, 17:27
1a4b4ce62bd3f3fddbe544becfc6d843.JPG
Проект PROSUD опублікував розслідування про статки найбагатшого співробітника української прокуратури, старшого слідчого з особливо важливих справ департаменту спецрозслідування ГПУ Юрія Кривобока. Зокрема, громадські працівники показали відео його маєтку під Києвом, зняте з висоти пташиного польоту.

У Генпрокуратурі Кривобок працює з 2014 року, до цього - з 2009-го по 2014-й - був прокурором Оболонського району столиці.

Аналіз декларацій слідчого за 2013, 2015 і 2016 роки показує, що його сім'я володіє надзвичайно великою кількістю рухомого і нерухомого майна, а її доходи за чотири роки перевищують 182 млн грн, з яких зарплата становить лише близько 700 тисяч грн, решта - дохід від продажу майна. У дослідженні при цьому відзначається, що в декларації Кривобока не вказано будь-який дохід від заняття підприємницькою діяльністю його або його дружини.

Згідно з декларацією і реєстру прав на нерухоме майно, прокурор володіє великим будинком площею 1827 кв. м в елітному селі Козин під Києвом.

Громадські працівники відзначають, що будинок розташований на шести земельних ділянках загальною площею 8600 кв. м, якими також володіє Кривобок. Ціна за сотку землі в цьому районі становить близько $3 тисяч, тобто вся земля під маєтком прокурора коштує майже $260 тис. Сам же будинок, згідно з декларацією, на момент придбання у 2010 році коштував 7,2 млн грн, або $900 тис.

Громадські працівники розповіли, чим володіє найбагатший прокурор

Громадські працівники розповіли, чим володіє найбагатший прокурор

Громадські працівники розповіли, чим володіє найбагатший прокурор


Також у сім'ї Кривобока є кілька будинків у тимчасово окупованому Криму, в Карпатах і Одесі. У власності слідчого також є дві суміжні квартири на київському проспекті Героїв Сталінграда, що на Оболоні, загальною площею 221,90 кв. м. Подібна квартира сьогодні тут коштує близько 12,2 млн грн, наголошується в дослідженні.

Крім того, житлом на Оболоні володіють дружина і мати Кривобока: у подружжя слідчого є квартира площею 43,9 кв. м, у матері - також квартира, проте площу її з'ясувати не вдалося.

"Тільки за приблизними підрахунками прокурорська родина придбала у власність чотири елітних будинки загальною площею 2741 кв. м, чотири квартири на 367 кв. м, 62 га землі по всій Україні, два автомобілі вартістю кожен більш 1 млн грн, дохід в розмірі 182 млн грн", - йдеться в матеріалі.

Громадські працівники відзначають, що всі матеріали цього розслідування будуть передані керівництву Генпрокуратури, "реакція якого покаже готовність даного органу до реформування і очищення".

21 червня 2017 року повідомлялося, що Кривобок очолив список найзаможніших працівників прокуратури за 2016 рік, якщо судити по рухомому майну, включаючи членів сім'ї.

Читайте також: Спецпроект LIGA.net Гроші суддів, прокурорів і головних лікарів - в графіках

Фото: blog.prosud.info; видео: YouTube / ВГО АВТОМАЙДАН

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини